Witaj, nazywam się Iwona Derleta

Iwona Derleta

Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę.

Stworzyłam ją z myślą o tych wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o medycynie estetycznej. Bardzo zależałoby mi na tym, aby Twoje spojrzenie na to jak być długo pięknym i młodym było trochę szersze.

Najpierw wypadałoby się przedstawić

Jestem lekarzem, specjalistą medycyny rodzinnej, lekarzem medycyny estetycznej. W zawodzie pracuję już od 1990 roku. Od 1997 roku, po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego z medycyny rodzinnej pracuję jako lekarz rodzinny.  W trakcie tych wszystkich lat pracy, obserwacji i zdobywania doświadczenia zauważyłam, że pełnia szczęścia to nie tylko brak choroby, ale także odpowiednie traktowanie własnej osoby oraz podejście do otaczającego nas świata.

Obecna rzeczywistość wymaga od nas młodości, atrakcyjnego wyglądu. Tym można wytłumaczyć rosnącą popularność zabiegów medycyny estetycznej. W miarę zdobywania wiedzy na temat zabiegów medycyny estetycznej rosła moja fascynacja. Przede wszystkim dotyczyła ona odwracalności tych zabiegów, ich bezpieczeństwa i ich ogromnego, pozytywnego wpływu na samopoczucie pacjenta. Tak zrodził się w mojej głowie pomysł aby otworzyć gabinet medycyny estetycznej. Od pomysłu do realizacji upłynęło trochę czasu 🙂 Wypełniły go sprawy techniczno-budowlano-finansowo-organizacyjne, ale przede wszystkim zdobywanie wiedzy w trzyletniej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Ostatecznie w 2010 otworzyłam Gabinet Medycyny Estetycznej DerMMed. Wykonuję tu zabiegi i staram się przekazać trochę wiedzy. Nie zawsze starcza na to czasu i nie każda pacjentka czy pacjent jest nią zainteresowany. A ja naprawdę wierzę i jestem tego w 200% pewna, że ZDROWY STYL ŻYCIA to podstawa długich lat zachowania sprawności fizycznej i pięknego wyglądu. Dopiero do tego dołóżmy zabiegi medycyny estetycznej delikatnie poprawiając to i owo.

Zdrowy styl życia to oklepany slogan, powiedzą niektórzy z Was. W teorii wszyscy mniej więcej wiedzą o co chodzi. Tylko dlaczego tak źle jest z praktyką? Dlaczego tak trudno wprowadzić zdrowe zasady do naszego życia? Stworzyłam tę stronę, aby przekonać Was, że naprawdę warto zadbać o siebie. Znajdziecie tu ciekawe artykuły, linki do filmów, darmowe pdf do ściągnięcia, które, mam nadzieję, zmotywują Was do pracy nad sobą. Będzie tu trochę informacji z psychologii, na temat sportu, diety i oczywiście trochę wiedzy na temat zabiegów z medycyny estetycznej. Nie powiecie już, że ktoś ma wstrzyknięty botox w usta 🙂

Ale pamiętajcie kochani – zabiegi medycyny estetycznej to wisienka na torcie, a tort to zdrowy duch w zdrowym ciele 🙂

 

.